Hakkımızda

Hakkımızda

4Şirketimiz, 1975 yılında İSPİRLER TİCARET adı altında KADİRLİ’DE ticari faaliyete başladı.Bununla birlikte 1985 yılında Otomotiv lastikleri sektörüne girerek bu alanda faaliyet göstermeye başladı.
Ticari hedeflerimizi daha verimli ve kısa zamanda gerçekleştirebilmemiz için çeşitli yatırımlara başlandı.İlk olarak 1993yılında Kadirli’nin K.Kara bulvarındaki iş yerimizin temeli atılıp,aynı yıl içerisinde faaliyete geçirildi. İSPİRLER TİCARET 25.01.1999 Tarihinde kurumlaşmanın gerekliliğini göz önünde bulundurarak, İSPİRLER LTD.ŞTİ. ortaklığına dönüştürüldü. Şirketimiz Adana ve Kadirli’de bulunan iş yerlerinde her türlü araç lastikleri satılmaktadır.
Şirketimizin lastik sektörüne yapmış olduğu yatırımlar neticesinde , her iki şubemizde tüm servis hizmeti ve servis araçlarımızla şehir içi , şehirler arası olmak üzere her türlü (lastik bakımı-lastik takılması ve toptan dağıtımı gibi)hizmetler en modern şekilde verilmektedir.

Vizyon

Hizmet sunduğu her alanda

“Çukurova’nın lider tüketici odaklı şirketi olmak”

Misyon

Müşteri ihtiyaç ve beklentilerine en uygun ürün ve hizmetlerini sunarak bölgede Pazarın lideri olmak.

Stratejik Hedeflerimiz

Kararlı olmak ve müşterilerin beklentilerini karşılamak marka imajı ve marka çekiciliğini geliştirmek müşteri memnuniyeti ve sadakatini geliştirmek organizasyonun verimliliğini arttırmak

Devamlı İyileştirmeye azami özen göstermek

Kalite düzeyini  sürekli yükseltmek için tüm çalışanlarımızın fikirlerini alıp , projelerimize katılımlarını sağlamak

İş yaptığımız kurumlarda sağladığımız güvenin, büyük bir sermaye olduğunun bilincinde olmak ve bu sermayeyi her geçen gün arttırmak.